Biznes

Gdy poznasz mechanizmy działania stresu, będziesz potrafił umiejętnie sobie z nim radzić w przyszłości. Chodź dalej..

Długoletnie doświadczenie korporacyjne niesamowicie wykształciło u mnie poczucie odpowiedzialności za wykonanie zadania, co w branży trenerskiej jest niezwykle istotne. Doskonale rozumiem, co znaczy praca pod presją czasu, związana z ogromną dynamiką i zmiennością. Jestem świadoma z czym taki tryb życia się wiąże, jeżeli odpowiednio nie zadbamy o regenerację i spokój. 

Współpracowałam bezpośrednio z największym producentem opakowań z branży beauty na świecie oraz z setkami większych i mniejszych producentów polskich/zagranicznych. Wspólnie budowaliśmy trwałe relacje biznesowe i planowaliśmy strategie krótko- i długoterminowe w oparciu o konkretnie sprecyzowane cele.

 

Na tej podstawie mogę stanowczo stwierdzić, że:

 

Kluczową rolą w prawidłowym funkcjonowaniu organizacji jest nie tylko sprawna komunikacja (wewnątrz firmy, z klientem), ale także zaangażowani pracownicy mający poczucie sprawstwa.


Firmy coraz częściej szukają sposobów na budowanie efektywnych i zdeterminowanych zespołów, które będą potrafiły ze sobą kooperować i podejmować kolejne wyzwania.

Z pomocą przychodzą tutaj metody treningu mentalnego, które doskonale uwydatniają potencjał pracownika i wydobywają z niego to, co budujące i wzmacniające – jego mocne strony.

Oswajanie stresu, umiejętność zarządzania swoimi emocjami i energią to w obecnym czasie niezwykle cenione kompetencje. Coraz więcej organizacji stawia sobie za cel dobre samopoczucie swoich pracowników, zapewniając im wsparcie mentalne, które pozwala te umiejętności po kolei: wykształcić, trenować i pielęgnować.

Warsztaty, wykłady czy konsultacje indywidualne, które prowadzę dla moich Klientów, koncentrują się przede wszystkim na zatroszczeniu się o relację ja OK, ty OK zarówno w odniesieniu do siebie samego, jak i do innych. Ponadto, skupiam się bardzo mocno na celu i drodze do jego realizacji. Uwzględniam doświadczenie i umiejętności uczestników szkolenia/konsultacji, traktując je jako bazę wyjściową do ich dalszego rozwoju.

Oferty szkoleń dla firm przygotowuję indywidualnie.

Aby uzyskać więcej szczegółów zapraszam do kontaktu poprzez formularz.

Skontaktuj się