O mnie

Nazywam się Alicja Dycfeld i jestem trenerką mentalną.

  • Specjalizuję się w pracy z celem i samoświadomością
  • Koncentruję się na wzmacnianiu pewności siebie
  • Dbam o odpowiednie zarządzanie energią w zespołach
  • Pracuję nad balansem pomiędzy presją czasu a spokojem wewnętrznym i regeneracją
  • Stosuję holistyczne podejście – umysł, ciało, emocje, duch, wykorzystując innowacyjną metodę NeuroCoreFlow
  • Stawiam na skuteczność połączoną z jednoczesnym odkrywaniem potencjału Klienta
  • Przygotowuję do rozmów kwalifikacyjnych i tworzenia profesjonalnego CV

Jestem certyfikowaną trenerką mentalną z solidnym, 8-letnim doświadczeniem korporacyjnym w branży FMCG.

Fascynują mnie podróże i poznawanie różnorodnych kultur, dzięki czemu zwiedzając zarówno Polskę, jak i świat nie patrzę na ludzi, problemy, wyzwania zero-jedynkowo, tylko stosuję znacznie szerszą perspektywę. Ta istotna umiejętność szerszego spojrzenia pozwala mi skoncentrować się na poszukiwaniu rozwiązań i skupiać się na tym, co najważniejsze, czyli na potrzebach mojego Klienta i jego celu.

Jako absolwentka Akademii Trenerów Mentalnych mogę śmiało powiedzieć, że najlepszą metodą nauki jest czerpanie wiedzy i doświadczenia od praktyków, doskonaląc się pod ich fachowym okiem.

Ucząc się od trenerów aktywnych zarówno w biznesie, jak i w sporcie i mających osiągnięcia najwyższych światowych lotów, przeszłam solidny warsztat treningowy nie tylko na własnej skórze, ale i odkrywałam/poznawałam własne emocje.

Doświadczyłam na sobie, jak działają wszystkie metody treningu mentalnego, które stosuję na swoich szkoleniach i konsultacjach.

W ten sposób mogę zapewnić, że umiejętne wykorzystanie tych narzędzi w połączeniu z zaangażowaniem i pracą  jest gwarantem sukcesu. Jestem ogromną fanką pilatesu i technik oddechowych. Ukończyłam innowacyjne szkolenia: Neuromedytacja - Trening Antystresowy, czy NeuroCoreReader, które doskonale uzupełnieniają moje portfolio. Skutecznie angażują wszystkie 4 sfery: umysł, ciało, emocje i duch, tak aby pracowały ze sobą w harmonii.

Więcej o treningu mentalnym
 

Znajomość środowiska korporacyjnego z obszaru FMCG pomaga mi odnaleźć się w roli trenerskiej i zrozumieć złożone potrzeby ludzi biznesu. Dzięki mojemu doświadczeniu mój Klient może liczyć na pełen profesjonalizm i realne efekty wspólnej pracy.

Oferta dla biznesu

Zapraszam do współpracy zarówno w konsultacji 1:1, jak i w formie szkoleń stacjonarnych lub online.