Trening mentalny

Trening mentalny buduje wytrzymałość psychiczną, a jest to:

PROCES

Trening mentalny wymaga czasu, tak jak każdy inny trening. Tutaj trenujesz swój mindceps (mięsień umysłu), a nie biceps - taka różnica.

RELACJA

Zbudowanie zaufania trener-klient jest kluczowe do uzyskania lepszych efektów.

STRATEGIA

Trening mentalny to praca z celem i konkretnym planem jego realizacji.

Samoświadomość to pierwszy krok do zmiany

Poznaj 7 fenomenalnych dźwigni, które stosuję podczas pracy z celem w treningu mentalnym:

Samoświadomość

Klucz do odkrycia własnych potrzeb. Im lepiej poznasz siebie, tym łatwiej będzie Ci zdefiniować  własne cele.

Zarządzanie energią

NeuroCoreFlow -  umiejętne rozdysponowanie energii na poziomie 4 sfer – umysł, ciało, emocje, duch, pozwoli kompleksowo spojrzeć na potencjał i wzmocnić go w oparciu o mocne strony.

Cierpliwość

To zaangażowanie dyktuje tempo postępu. Włącz zatem cierpliwość, aby metodą małych kroków, podążać do celu w absolutnej zgodzie ze sobą.

Nastawienie

Nieodłączny element sukcesu. Myśli i słowa determinują czyny. Zadbaj zatem o swój pozytywny dialog wewnętrzny i zewnętrzny – ja OK, ty OK.

Determinacja

Wspiera wytrwałość i postęp, które są zarówno motorem jak i dźwignią do osiągnięcia celu poprzez konkretne, systematyczne działanie.

Pewność siebie

Autoakceptacja i zaufanie do siebie daje solidny fundament do realizacji celów.

Emocje

Umiejętne zadbanie o emocje pozwoli przygotować się na to, aby nie dać się im uprowadzić w gorszym momencie.

Ludzki potencjał jest nieograniczony, a jego pokłady drzemią w Twoim sercu i głowie. Jestem tu po to, abyś z moją pomocą je uwolnił i dał się ponieść tam, gdzie tylko się odważysz.

Jako trenerka mentalna, bardzo mocno koncentruję się na pogłębianiu samoświadomości, abyś poznał i zrozumiał przyczyny swoich emocji, reakcji, działań. Z tą wiedzą już sam poczujesz, co chcesz zrobić w kolejnym kroku.


Daj sobie szansę na odkrywanie/wzmacnianie swojego potencjału i talentów, które niewątpliwie posiadasz. Obudź tę być może uśpioną odwagę i zacznij z ciekawością eksplorować siebie. W tej eksploracji będę dla Ciebie swego rodzaju drogowskazem, który utoruje ścieżkę do Twojego celu. Ostatecznie jednak to Ty wybierasz, Ty decydujesz, jak ona będzie przebiegała i w jakim tempie/kierunku pójdą zmiany.


Wspólnie przyjrzymy się, czego obecnie potrzebujesz, aby ruszyć z miejsca i podążyć za lepszym jutrem. Skupimy się między innymi na Twojej umiejętności zarządzania energią, bo to Ty i Twoja regeneracja są kluczowe do efektywnego działania.

Chcę Cię nauczyć zarządzać energią, tak abyś potrafił czerpać z niej jak najwięcej i nie marnował jej tam, gdzie jest to zbędne.

Doskonale sprawdza się tu niezwykle skuteczna metoda NeuroCoreFlow, która pozwoli skorelować ze sobą Twój mózg i ciało poprzez implementację określonej postawy mentalnej.

NEURO

żonglowanie, trening mózgu i stymulacja pamięci, fun

CORE

mięśnie trzonu - głębokie i zewnętrzne. Pilates

FLOW

połączenie powyższych rejonów poprzez odpowiednie zarządzanie energią, wprowadzenie pozytywnych nawyków w treningu, pracę nad szeroko pojętą samoświadomością, techniki oddechowe i trening wyobrażeniowy.

Z moim wsparciem popracujemy nad wszystkimi tymi aspektami, abyś mogła/mógł ze spokojem iść w przyszłość i realizować się w oparciu o swoje mocne strony.

Wspólnie zbudujemy solidny fundament pewności siebie, odkryjemy Twój wewnętrzny spokój, dasz sobie prawo do porażki i wypracujemy nawyk zwyciężania.
Obszary te są filarami treningu mentalnego, a Ty eksplorując siebie będziesz sobie podróżowała/podróżował po nich bez granic.

Więcej o eksplorowaniu siebie dowiesz się odwiedzając mój fanpage na Facebook'u i Instagramie.